64,91 milionů USD příležitost k růstu trhu do roku 2025| Technavio

36
64,91 milionů USD příležitost k růstu trhu do roku 2025| Technavio

Zpráva o trhu s palivovými články pro námořní plavidla je rozdělena podle technologie (PEMFC, SOFC a další palivové články) a zeměpisné oblasti (Severní AmerikaAPAC, Evropaa Jižní Amerika)

NEW YORK, 28. června 2022 /PRNewswire/ — Očekává se, že velikost trhu s palivovými články pro námořní plavidla vzroste 64,91 milionů USD od roku 2020 do roku 2025, postupující na a CAGR 4,2 % od roku 2021 do roku 2025. Klíčovým trendem, který řídí růst trhu s palivovými články pro námořní plavidla, je přijetí technologie AIP. Vzduch-nezávislý pohon (AIP) je technologie pro pohon pohonného systému námořních plavidel, jako jsou ponorky, prostřednictvím palivových článků. Umožňuje provoz nejaderných ponorek bez nutnosti vynořovat se na hladinu kvůli kyslíku. Nejaderné ponorky obvykle běží na bateriové napájení na rozdíl od jaderných, které využívají k výrobě energie palubní jaderné reaktory. To zvyšuje schopnosti utajení nejaderných ponorek díky jejich nízkému akustickému podpisu. Jaderné ponorky na druhé straně generují určitý hluk produkovaný provozem v jaderném reaktoru. Technologie AIP může dále zlepšit schopnosti utajení nejaderných ponorek, když používají palivové články. Palivové články nemají žádné pohyblivé části a umožňují tichou výrobu energie pro tišší provoz. V některých ponorkách se používají palivové články, jako jsou PAFC a PEMFC. V současné době, Francie vyvíjí palivový článek nové generace jako nástupce MESMA AIP. Podobně, Indie rovněž vyvíjí systém AIP založený na palivových článcích, který lze integrovat do ponorek.

Společnost Technavio oznámila svou nejnovější zprávu o průzkumu trhu s názvem Palivové články pro trh námořních plavidel podle technologie a geografie – Prognóza a analýza 2021–2025

Společnost Technavio oznámila svou nejnovější zprávu o průzkumu trhu s názvem Palivové články pro trh námořních plavidel podle technologie a geografie – Prognóza a analýza 2021–2025

Další informace o trendech na trhu – Vyžádejte si ukázkovou zprávu hned teď!

Palivové články pro trh s námořními plavidly: Hlavní hybatelé růstu

Očekává se, že růst trhu s palivovými články pro námořní plavidla bude řízen těmito faktory:

 • Poptávka po alternativních pohonných systémech

 • Nárůst výzkumných a vývojových aktivit v odvětví lodních pohonů

 • Regulační politika omezování emisí

 • Chcete-li vědět o výzvách trhu – Klikněte nyní!

Palivové články pro trh s námořními plavidly: Analýza prodejců

Trh s palivovými články pro námořní plavidla je roztříštěný a prodejci zavádějí strategie růstu, jako jsou inovace produktů, aby mohli konkurovat na trhu. Zpráva o trhu s palivovými články pro námořní plavidla také nabízí informace o několika prodejcích trhu, včetně Bloom Energy, Dynad International BV, Hyster-Yale Materials Handling Inc., PowerCell Sweden AB, Proton Power Systems plc, SerEnergy AS, SFC Energy AG, Siemens AG , Toshiba Corp. a Watt Fuel Cell Corp. mimo jiné.

 • Bloom Energy Corp. – Společnost vyrábí palivové články pro lodě, které jim pomáhají dosáhnout okamžitého snížení emisí pro nejčistší a nejúčinnější provoz využitím zkapalněného zemního plynu (LNG) jako primárního zdroje paliva.

 • Chcete-li vědět o všech hlavních nabídkách dodavatelů – Získejte ukázkovou zprávu hned teď!

Připravte se na dosažení vynikajících obchodních výsledků díky této exkluzivní nabídce Palivové články pro trh námořních plavidel zpráva společnosti Technavio. Zpráva bude obsahovat nejdůležitější informace o celkovém trhu, který zahrnuje často kladené otázky, jako např.

 • Jaké jsou historické údaje o tržbách a odhadované příjmy a také CAGR během časového rámce prognózy?

 • Jaký je aktuální trend na trhu?

 • Které obchodní taktiky ovlivní konkurenční scénáře spolu s definováním růstového potenciálu trhu?

 • Jaké jsou hnací síly trhu, omezení a výzvy ovlivňující poptávku a růst trhu?

 • Které regiony a segmenty budou v nadcházejících letech získávat obrovské příjmy a stát se lídry na trhu?

Konkurenční scénář uvedený v Palivové články pro trh námořních plavidel report analyzuje, hodnotí a umisťuje společnosti na základě různých výkonnostních ukazatelů. Některé z faktorů zvažovaných pro tuto analýzu zahrnují finanční výkonnost společností za posledních několik let, strategie růstu, inovace produktů, uvedení nových produktů na trh, investice, růst podílu na trhu atd. Nečekejte, vytvořte strategický přístup a podporujte vaše obchodní cíle s naší zprávou o prognóze trhu palivových článků pro námořní plavidla – Kup nyní!

Související zprávy:

 • The trh stavebních sklápěčů dynamika růstu se zrychlí na CAGR 3,92 % a podíl na trhu se od roku 2021 do roku 2026 zvýší o 2,92 miliardy USD.

 • The trh betonářských strojů Očekává se, že podíl vzroste o 7,06 miliardy USD od roku 2021 do roku 2026 a dynamika růstu trhu se zrychlí na CAGR 5,85 %.

Palivové články pro trh námořních plavidel

Zpráva o pokrytí

Podrobnosti

Číslo stránky

120

Základní rok

2020

Období předpovědi

2021–2025

Dynamika růstu a CAGR

Zrychlete při CAGR 4,2 %

Růst trhu 2021-2025

64,91 milionů USD

Struktura trhu

Roztříštěný

Meziroční růst (%)

4,00

Výkonný tržní příspěvek

APAC na 39 %

Konkurenční krajina

Vedoucí společnosti, konkurenční strategie, rozsah zapojení spotřebitelů

Firmy se profilovaly

Bloom Energy, Dynad International BV, Hyster-Yale Materials Handling Inc., PowerCell Sweden AB, Proton Power Systems plc, SerEnergy AS, SFC Energy AG, Siemens AG, Toshiba Corp. a Watt Fuel Cell Corp.

Dynamika trhu

Analýza nadřazeného trhu, Induktory a překážky růstu trhu, Analýza rychle rostoucích a pomalu rostoucích segmentů, Dopad COVID 19 a budoucí dynamika spotřebitelů, Analýza stavu trhu pro prognózované období,

Oblast přizpůsobení

Pokud naše zpráva neobsahuje údaje, které hledáte, můžete se obrátit na naše analytiky a nechat si segmenty přizpůsobit.

Obsah

1. Shrnutí

2 Krajina trhu

3 Stanovení velikosti trhu

4 Analýza pěti sil

5 Segmentace trhu podle technologie

6 Zákaznické prostředí

7 Zeměpisná krajina

8 Ovladače, výzvy a trendy

9 Krajina dodavatele

10 Analýza dodavatele

11 Dodatek

O nás

Technavio je přední světová společnost zabývající se výzkumem technologií a poradenstvím. Jejich výzkum a analýzy se zaměřují na nové trendy na trhu a poskytují užitečné poznatky, které podnikům pomohou identifikovat příležitosti na trhu a vyvinout účinné strategie pro optimalizaci jejich tržní pozice. Knihovna zpráv Technavio s více než 500 specializovanými analytiky sestává z více než 17 000 zpráv a jejich počet, které pokrývají 800 technologií v 50 zemích. Jejich klientskou základnu tvoří podniky všech velikostí, včetně více než 100 společností z Fortune 500. Tato rostoucí klientská základna spoléhá na komplexní pokrytí společnosti Technavio, rozsáhlý průzkum a praktické poznatky o trhu k identifikaci příležitostí na stávajících a potenciálních trzích a posouzení jejich konkurenční pozice v rámci měnících se tržních scénářů.

Kontakt
Výzkum Technavio
Jesse Maida
Výkonný ředitel pro média a marketing
USA: +1 844 364 1100
Spojené království: +44 203 893 3200
E-mailem: [email protected]
Webová stránka: www.technavio.com/

Technavio (PRNewsfoto/Technavio)

Technavio (PRNewsfoto/Technavio)

Cision

Cision

Zobrazení původního obsahu ke stažení multimédií:https://www.prnewswire.com/news-releases/fuel-cells-for-marine-vessels-market-forecast-report-2021-usd-64-91-million-market-growth-opportunity-by-2025- technavio-301576092.html

ZDROJ Technavio

podobné příspěvky

Schreibe einen Kommentar