Dow Jones Futures: New Market Rally Zápasy o směr; 5 akcií poblíž nákupních bodů

13
Dow Jones Futures: New Market Rally Zápasy o směr;  5 akcií poblíž nákupních bodů

Futures Dow Jones se přes noc změnily jen málo, spolu s futures na S&P 500 a futures na Nasdaq. Pokus o rally akciového trhu ve středu bojoval o směr, když hovořil šéf Fedu Jerome Powell. Hlavní indexy pokrčily silnými ranými ztrátami, ale později se vzdaly slušných zisků a uzavřely o něco níže.
XŠéf Fedu Powell ve středu ve svém projevu před bankovním výborem Senátu znovu potvrdil, že centrální banka je „pevně odhodlána“ agresivně bojovat proti inflaci. Ale dal smíšené signály o rizicích recese.

Futures na ropu, ceny mědi a výnosy státních dluhopisů ve středu výrazně klesly, i když uzavřely své nejhorší úrovně.

Jména zdravotní péče patří v současnosti mezi odolnější sektory. Bristol Myers Squibb (BMY), UnitedHealth (UNH), Eli Lilly (LLY), Vertex Pharmaceuticals (VRTX) a Harmony Biosciences (HRMY) jsou v nákupních oblastech nebo v jejich blízkosti. Všichni mají čáry relativní síly ve výškách.

Mezitím, Tesla (TSLA) Šanghajská elektrárna se údajně znovu vypne, i když tentokrát údajně kvůli modernizaci zařízení. Akcie Tesly se po úterním růstu vrátily pod klíčovou úroveň.

Čínské akcie elektromobilů již několik týdnů silně rostou. Spuštění Li Auto (LI) ve středu mírně stoupl na rekordní maximum. EV a bateriový gigant BYD (JÁ BUDU) vytvořil kliku na denním grafu.

Akcie UNH a další čtyři lékařské zásoby zde jsou všechny na IBD 50spolu s akciemi LI. Vertex, Eli Lilly a akcie BMY jsou také na skladě IBD Big Cap 20.

Akcie LLY jsou aktivní Žebříček IBD a SwingTrader. Bristol Myers Squibb byl středeční IBD zásoby dne.

Video vložené do tohoto článku pojednávalo o středeční akci na trhu a analyzovalo akcie UNH, Bristol Myers Squibb a halozym (SVATOZÁŘ).

Dow Jones Futures Today

Futures Dow Jones stagnovaly oproti reálné hodnotě a pohybovaly se mezi nízkými zisky a mírnými ztrátami. Futures na S&P 500 a futures na Nasdaq 100 mírně klesly.

Ceny ropy klesly o 2 %.

Pamatujte na tu noční akci Dow futures a jinde se nemusí nutně promítnout do skutečného obchodování v příštím regulárním akciový trh zasedání.

Šéf Fedu Powell o rizicích recese

„Ve Fedu chápeme těžkosti, které vysoká inflace způsobuje,“ řekl šéf Fedu Powell ve svých připravených poznámkách. „Jsme pevně odhodláni srazit inflaci zpět dolů a urychleně k tomu pracujeme.“

Powell řekl, že USA mají „dobrou pozici“ k tomu, aby zvládly přísnější politiku Fedu. Později řekl, že rizika recese „nejsou právě teď nijak zvlášť zvýšená.“ Ale také řekl, že ekonomické měkké přistání je nyní „výrazně náročnější“.

V posledních měsících Powell povzbuzoval Wall Street svými komentáři, které minimalizovaly rizika recese, jen aby akcie vyprodaly příští seanci. Investoři mohou mít pocit, že neříká celou pravdu, nebo prostě pochybují o jeho prognózách.


Připojte se k odborníkům na IBD, kteří analyzují akceschopné akcie na akciových trzích na IBD Live


Rally akciového trhu

Rally akciového trhu zahájila solidně níže, brzy se odrazila výše, jak svědčil šéf Fedu Powell, ale poté skončila s nepatrnými ztrátami.

Dow Jones Industrial Average ve středu klesl o 0,15 %. obchodování na burze. Index S&P 500 klesl o 0,1 %. Kompozitní index Nasdaq ztratil 0,15 %. Malý kapitál Russell 2000 klesl o 0,2 %

Ceny ropy v USA klesly o 3 % na 106,19 USD za barel, ale poté, co v jednu chvíli klesly o více než 6 %.

Výnos 10letého státního dluhopisu se propadl o 15 bazických bodů na 3,16 %, ale odrazil se od 21denního klouzavého průměru.

Mezi nejlepší ETFInnovator IBD 50 ETF (FFTY) klesla o něco málo přes 4 %, což odráží ztráty v zásobách energií a komodit. The Innovator IBD Breakout Opportunities ETF (ZÁPAS) klesl o 1,7 %. IShares Expanded Tech-Software Sector ETF (káď) mírně vzrostl o 0,2 %. The VanEck Vectors Semiconductor ETF (SMH) klesl o 1,2 %.

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XME) se propadl o 3,8 % a Global X US Infrastructure Development ETF (DLÁŽDIT) klesl o 0,6 %. US Global Jets ETF (TRYSKY) vzrostl o 0,5 %. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB) vzrostl o 0,7 %. Energy Select SPDR ETF (XLE) ztratil 4 % a Financial Select SPDR ETF (XLF) klesl o 0,2 %. Fond SPDR vybraného sektoru zdravotnictví (XLV), přičemž akcie UNH tvoří obrovskou složku spolu s Eli Lilly, Bristol Myers a Vertex, přidaly 1,4 %.

Odrážející více spekulativní příběhové akcie, ARK Innovation ETF (ARKK) vyšplhal o 1,5 % a ARK Genomics ETF (ARKG) 2,85 %. Akcie TSLA jsou hlavním podílem napříč ETF společnosti Ark Invest.


Pět nejlepších čínských akcií ke shlédnutí


Akcie ke shlédnutí

Akcie VRTX postoupily o 0,8 % na 272,31 a prolomily trendovou linii pro brzký vstup s 279,23 jako další agresivní nákupní oblastí. Oficiální nákupní bod je 292,85.

Akcie LLY posílily o 3,1 % na 306,69, čímž se odrazily od 50denní linie v nadprůměrném objemu a uzavřely přímo na krátké trendové linii. Investoři zde mohli nakoupit akcie nebo využít středeční maximum 309,65 jako agresivní vstup. Akcie Eli Lilly pracují na nové konsolidaci.

Akcie HRMY vzrostly o 4,6 % na 47,82 a překonaly 47,21 šálek s uchem nákupní bod, podle Analýza MarketSmith. Hlasitost však byla hluboko pod normálem.

Akcie UnitedHealth ve středu posílily téměř o 2 % na 489,68 po úterním nárůstu o 6,25 %. Akcie UNH jsou stále v rozsahu klesající trendové linie. Investoři by však mohli konsolidaci považovat za a základna s dvojitým dnem s nákupním bodem 507,35.

Akcie Bristol Myers po úterním znovuzískání své 50denní linie posílily o 0,1 % na 76,55. Pravděpodobně akcie BMY blikají předčasným vstupem. Drogový gigant je na dobré cestě mít a plochá základna po tomto týdnu s nákupním bodem 78,71. Ale investoři by mohli vidět akcie BMY jako na chaotické ploché základně sahající až do začátku dubna.

Tesla Shanghai

Továrna Tesla v Šanghaji začátkem července na několik týdnů pozastaví výrobu, uvedla ve středu agentura Reuters. To umožní Tesle modernizovat zařízení a možná nakonec zvýšit kapacitu výroby. Krátkodobě to bude brzdit snahu Tesly vrátit se na rekordní úroveň výroby, ačkoli závody v Berlíně a Austinu by měly pomalu nabírat na síle.

Od 28. března do 18. dubna byla Tesla Shanghai uzavřena kvůli přísné uzamčení města. Od 19. dubna do začátku června fungoval závod na částečný výkon. To pravděpodobně sníží globální produkci ve druhém čtvrtletí o více než 50 000. Tesla zveřejní údaje o výrobě a dodávkách za 2. čtvrtletí začátkem července.

Mezitím Morgan Stanley snížila cílovou cenu akcií TSLA na 1 200 z 1 300 s odkazem na slabší dodávky a marže za 2. čtvrtletí. Udržel si nadvážený rating.

Akcie Tesly klesly o 0,4 % na 708,26, těsně pod svůj 21denní klouzavý průměr poté, co v úterý vzrostly o 9,35 %. Akcie TSLA mají určitou vzdálenost k dosažení svých 50denních a 200denních klouzavých průměrů.

Čínské akcie EV

Akcie Li stouply o 2,9 % na 36,80, těsně pod prosincovým 52týdenním maximem 37,45. Technicky vzato, akcie má nákupní bod 37,55, ale narůstá už týdny a mohl by si vyžádat dlouhou pauzu. Li Auto v úterý představilo L9, nové hybridní SUV, které se začne dodávat v srpnu. Je dražší než současný hybrid Li One.

Akcie BYD klesly o 0,9 % na 38,30. Na denním grafu má nyní BYDDF nákupní bod 39,81 pro šálek s rukojetí. Záznam rukojeti tam již byl na týdenním grafu. BYD se začne prodávat v Austrálii ve třetím čtvrtletí a zahájí dodávky Seal, který se může pochlubit podobnými funkcemi jako Model 3, ale za 10 000 $. Prodeje elektromobilů a plug-in hybridů BYD snadno převýší prodeje všech elektromobilů Tesly ve druhém čtvrtletí. Čínský gigant může brzy dodávat baterie do Tesly, ačkoli americký gigant EV to nepotvrdil.


Tesla vs. BYD: Který booming EV Giant je lepší koupit?


Analýza rally trhu

Po povzbudivém ranním oživení bylo trochu zklamáním, když hlavní indexy ve středu zavíraly níže. Ale stažení nebylo překvapením po úterním velkém odrazu lehkého objemu. povzbudivé vidět hlavní indexy, jak se zotavují z raných ztrát a dosahují mírných zisků.

Přesto se nejedná o potvrzené oživení trhu. Středa byla třetím dnem pokusu o oživení trhu pro kompozitní indexy S&P 500 a Nasdaq, takže investoři mohou začít hledat následný den. Dow Jones je jen dva dny do pokusu o rally.

I kdyby brzy došlo k potvrzení rally, skepse by byla na místě. Několik potvrzených vzestupných trendů na současném medvědím trhu rychle zakolísalo. A není moc co kupovat.

Některým drogovým a dalším zdravotnickým akciím, jako je Bristol Myers a UnitedHealth, se daří relativně dobře, ale jinak jsou to štíhlé výběry.

Energetické akcie opět oslabily, zatímco kovy a těžařské akcie byly sraženy.

Spousta středečních zisků přišla v poražených technologiích.

Trhy se mění od zaměření na horkou inflaci k rizikům recese a zase zpět.


Time The Market s tržní strategií ETF společnosti IBD


Co teď

Investoři by měli počkat na následující den, aby se dostali z vedlejší koleje. V tu chvíli by se investoři mohli po špičkách vrátit na trh prostřednictvím několika akcií nebo širokých ETF. Ale nespěchejte na trh.

Prozatím zůstaňte v kontaktu s děním na trhu a pracujte na svých seznamech sledovaných. Zaměřte se na akcie se silnou relativní silou a obchodování nad nebo blízko klíčových klouzavých průměrů. Jen málo akciových grafů bude v současném tržním prostředí vypadat pěkně.

Číst Velký obraz každý den zůstat v souladu se směrem trhu a předními akciemi a sektory.

Sledujte Eda Carsona na Twitteru na adrese @IBD_ECarson pro aktualizace akciového trhu a další.

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT:

Nejlepší růstové akcie k nákupu a sledování

IBD Digital: Odemkněte prémiové seznamy akcií IBD, nástroje a analýzy ještě dnes

podobné příspěvky

Schreibe einen Kommentar