Dow se zavírá, když S&P 500 končí výše

37
Dow se zavírá, když S&P 500 končí výše

Několik minut předtím, než měl výkonný ředitel Celsius Network LLC Alex Mashinsky týdenní „AMA“ – neboli „Ask Mashinsky Anything“ – začít v pátek ve 13:00 ET, bylo video odstraněno z YouTube.

To zmařilo naděje zákazníků dychtivě čekajících na odpověď od poskytovatele půjček kryptoměn, který v neděli večer zákazníkům řekl, že pozastavuje všechny výběry, swapy a převody mezi účty kvůli „extrémním podmínkám na trhu“.

„Zatímco se vypořádáme s některými velmi obtížnými výzvami, prozatím pozastavíme AMA, aby se Celsius mohl soustředit na tuto velmi důležitou práci pro komunitu,“ řekl pan Mashinsky (56) v předem nahraném video.

Celsius tvrdí, že má aktiva ve výši 11,7 miliardy dolarů u 1,7 milionu zákazníků. Ve čtvrtek společnost uvedla, že na řešení problému „pracuje 24 hodin denně“, ale nenabízela žádné podrobnosti o tom, kdy budou výběry obnoveny.

The Wall Street Journal hlášeno že Celsius najal právníky pro restrukturalizaci, aby pomohli zvládnout jeho narůstající finanční problémy.

Před zrušením AMA diskutovalo více než 2 000 uživatelů o stupních Celsia v chatboxu na YouTube. Někteří byli zklamáni mlčením pana Mashinksyho.

„Jsem si jistý, že vaše AMA by byla drsná, ale měl jste to udělat.“ Styďte se vy a Celsius, že jste utekli z komunity. Tolik k otevřenosti a transparentnosti. Ztratil jsi mou podporu a doufám, že jsi bohu neztratil moji kryptoměnu,“ řekl někdo s uživatelským jménem „dasgigler“.

Další kryptofirmy jsou také pod tlakem. Babel Finance, hongkongská společnost zabývající se půjčováním a obchodováním s kryptoměnami, v pátek uvedla, že pozastavuje zpětné odkupy a výběry ze všech produktů s odkazem na „neobvyklé tlaky na likviditu“.

„Jsme v úzké komunikaci se všemi spřízněnými stranami a budeme včas sdílet aktualizace. Babel Finance není vystavena Celsiovi,“ uvedl mluvčí společnosti.

V pátek to uvedl hedgeový fond pro kryptoměny Three Arrows Capital najala právní a finanční poradce prozkoumat možnosti včetně prodeje aktiv a záchrany jinou firmou. Hedgeový fond utrpěl velké ztráty z výprodeje kryptoměn.

Oprava: „AMA“ Alexe Mashinského mělo začít v pátek ve 13:00 ET. V dřívější verzi tohoto příspěvku bylo nesprávně uvedeno, že je nastaveno na poledne.

podobné příspěvky

Schreibe einen Kommentar