Enhabit se sídlem v Dallasu vstupuje na obchodní trhy jako nejnovější veřejná společnost Severního Texasu

76
Enhabit se sídlem v Dallasu vstupuje na obchodní trhy jako nejnovější veřejná společnost Severního Texasu

Nejnovější veřejná společnost Dallas-Fort Worth je a spinoff domácího podniku prodal před osmi lety za 750 milionů dolarů.

Oživte domácí zdraví a hospic se začalo v pátek obchodovat na newyorské burze pod symbolem EHAB. Byla to divize společnosti Encompass Health Corp. se sídlem v Birminghamu, která změnila název společnosti z Health South poté, co v roce 2014 koupila Encompass Home Health and Hospice se sídlem v Dallasu.

„Těšíme se, že se s naším týmem pustíme do této další fáze růstu,“ řekla prezidentka a generální ředitelka Enhabit Barb Jacobsmeyer. v prohlášení. „Jako nezávislá společnost budeme mít zvýšenou strategickou a provozní flexibilitu… protože se snažíme přinášet vysoce kvalitní a soucitnou péči každému pacientovi tam, kde se cítí nejpohodlněji: v jeho domovech.“

Enhabit je jedním z největších poskytovatelů domácích zdravotních a hospicových služeb v zemi s více než 10 000 zaměstnanci ve 34 státech. Loni měla čisté tržby 1,1 miliardy dolarů. Plány Medicare a Medicare Advantage jsou největším zdrojem příjmů Enhabit.

Do roku 2030 se očekává nárůst počtu Američanů starších 65 let o 30 % na 73 milionů. Očekává se, že to podle společnosti vytvoří větší potřebu domácí péče.

Společnost Enhabit předchůdce byla založena dubna Anthony v roce 1998. Založila také poskytovatele podnikového softwaru Homecare Homebase, který v roce 2013 koupila společnost Hearst v hodnotě 625 milionů dolarů.

Geografická stopa Enhabit se sídlem v Dallasu.
Geografická stopa Enhabit se sídlem v Dallasu.(prezentace pro investory Enhabit)
April Anthony se před odchodem pokusil odkoupit Encompass za 3,6 miliardy dolarů
podobné příspěvky

Schreibe einen Kommentar