GdS: Obnova, stadion a zastavený trh

14
GdS: Obnova, stadion a zastavený trh

AC Milán teprve přešel do rukou RedBird Capital, ale na začátku svého funkčního období už čelí velkému množství úkolů.

Gazzetta dello Sport odhaluje, že na Casa Milan padl trochu „opar“ a jako první zastávku je třeba podepsat obnovu ředitelů Paola Maldiniho a Rickyho Massary. Nejvyšší prioritou RedBird je umožnit Maldinimu a Massarovi pracovat s jasným a dobře definovaným polem působnosti.

Při respektování rolí Maldini vždy žádal o určitou svobodu jednání a také investice, aby posílil tým. To jsou především otázky na jednacím stole, spíše než ekonomické důsledky. V každém případě by měl podepsat.

Poté se mercato musí dostat do centra pozornosti. Maldini a Massara pracovali měsíce na různých převodech, především těch pro Svena Botmana a Renata Sanchese. Přerušení umožnilo dalším klubům vstoupit do závodu a Lille na tom není z finančního hlediska dobře, takže chtějí prodat tomu, kdo nabídne nejvyšší nabídku.

Dalším uzlem je obnovení Leaa, které chvíli trvá, protože agent Jorge Mendes požaduje pro svého klienta přes 6 milionů eur čistého za sezónu plus bonusy, zatímco Milán nabídl 4,5 milionu eur. Vzhledem k tomu, že je jedním z nejdůležitějších hráčů v kádru, musí být co nejdříve uzavřen.

Konečně je tu projekt stadionu a Milán a Inter jsou zmateni načasováním nové myšlenky San Sira, a proto se rozhlížejí. Bývalý areál ocelárny Falck v Sesto San Giovanni láká Milán, ale musíme počkat na hlasování o volbě starosty, které je naplánováno na neděli 26. června.

podobné příspěvky

Schreibe einen Kommentar