Generální ředitel společnosti Snap podporuje strategii „super aplikací“ Elona Muska pro Twitter

22
Generální ředitel společnosti Snap podporuje strategii „super aplikací“ Elona Muska pro Twitter

Spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Snap Inc. Evan Spiegel v pondělí podpořil plány Elona Muska změnit Cvrlikání do „super aplikace“ nebo do aplikace, která poskytuje více služeb v jednom mobilním rozhraní, s odkazem na vlastní ambice Snapchatu v této aréně.

Proč na tom záleží: Zatímco některé technologické společnosti vytvářejí nebo získávají samostatné aplikace pro různé služby v rámci svého portfolia, jako je Meta nebo Google, Spiegel řekl, že „vidíme sílu v diverzifikaci zapojení napříč naší službou“.

  • „[W]Diverzifikovali jste zapojení napříč širokou škálou produktů ve stejné aplikaci, což může skutečně posílit vaše podnikání,“ řekl.

Řidičské novinky: V rozhovoru pro Axios na každoročním reklamním festivalu Cannes Lions ve Francii Spiegel poznamenal, že i když se naučil „nepředvídat“ strategii Elona Muska, „když mluví o Twitteru jako o super aplikaci, myslím, že je to nápad, který je opravdu přesvědčivý. „

  • „Myslím, že vidí hodně z toho, co jsme viděli například v Asii, a hodně z toho, co jsme se snažili vybudovat.“

Mezi řádky: Muskovo úsilí o převzetí Twitteru ve výši 44 miliard dolarů byl skeptický některými, kteří si myslí, že nebude brát tuto práci vážně nebo nemá ve skutečnosti zájem o dokončení obchodu, a optimisticky ostatními, kteří věří v jeho hodnoty nebo schopnost přetvořit produkt.

  • Spiegel zněl býčí.
  • „Twitter je zjevně něco, co je jeho srdci blízké, něco, co opravdu rád používá, a má spoustu nápadů, jak tento produkt vyvinout.“

Velký obraz: Spiegel poprvé veřejně popsal dlouhodobý plán společnosti vybudovat Snapchat „super aplikaci“, strategii, kterou Tencent prosazoval při vytváření široce úspěšné super aplikace WeChat. (Tencent převzal 12% podíl ve společnosti Snap Inc. v roce 2017.)

  • „[I]Když se podíváte na vývoj Snapchatu, (je to něco), do kterého jsme v průběhu let hodně investovali,“ poznamenal.
  • Kromě mizejících chatů nabízí Snapchat také mapu, kde mohou uživatelé sledovat své přátele v reálném čase, kurátorský zábavní obsah, hry a čočky pro rozšířenou realitu. Tyto produkty existují na různých kartách hlavní uživatelské plochy Snapchatu.
  • Pokud společnost dokáže i nadále přitahovat další uživatele prostřednictvím svých komunikačních nástrojů, „pak si myslím, že se seznámí se zbytkem našich produktů nebo, víte, se Snapchat Super App, ale my jsme se jen snažili zůstat zaměřeni na toto jádro. ,“ řekl.

Podle čísel: Snapchat v dubnu uvedl, že má 330 milionů aktivních uživatelů denně, což znamená, že o něco méně než polovina z jeho 600 měsíčních uživatelů má ve zvyku otevírat Snapchat každý den.

  • I když má společnost více než 100 milionů aktivních uživatelů denně než Twitter, dosáhla v roce 2021 nižších příjmů z reklamy než její kolegové z Big Tech.
  • Spiegel uznal, že Snapchat někdy čelí výzvám, aby byl jeho reklamní produkt relevantní pro značky, které chtějí cílit na lidi konkrétně online, ale uvedl, že společnost nikdy nepovolovala individuální cílení a místo toho nabízí inzerentům možnost cílit na uživatele pomocí agregovaných dat.

Co bude dál: Spiegel uvedl, že společnost plánuje vydat nové metriky využití pro svou novou video platformu ve stylu TikTok nazvanou Spotlight, během příští výzvy k výdělkům.

podobné příspěvky

Schreibe einen Kommentar