H3C vystavuje na Interop Tokyo 2022, posiluje globální trhy silnými digitálními schopnostmi

26
H3C vystavuje na Interop Tokyo 2022, posiluje globální trhy silnými digitálními schopnostmi

TOKIO, 21. června 2022 /PRNewswire/ — Společnost H3C nedávno vystavovala na veletrhu Interop Tokyo 2022 (dále jen „Interop Tokyo“), největší každoroční události v oboru ICT v Japonsko. Společnost H3C na 3denní výstavě předvedla širokou škálu svých nejnovějších digitálních úspěchů a řešení založených na scénářích, čímž demonstrovala své silné schopnosti v oblasti digitální technologie. Na výstavě získal nejnovější AI-nativní Wi-Fi 7 produkt H3C podnikové třídy WA7638 hlavní cenu Best of Show Award.

Nativní Wi-Fi 7 AP WA7638 společnosti H3C s umělou inteligencí získává na Interop Tokyo 2022 hlavní cenu za Best of Show Award v kategorii Mobile Computing (WiFi atd.)

Nativní Wi-Fi 7 AP WA7638 společnosti H3C s umělou inteligencí získává na Interop Tokyo 2022 hlavní cenu za Best of Show Award v kategorii Mobile Computing (WiFi atd.)

Prolomte limity bezdrátové technologie a vytvořte rychlejší a chytřejší digitální zážitek

V roce 2020 vydala japonská vláda svůj plán implementace digitální vlády na podporu digitální transformace ve všech sektorech s rostoucím zaměřením na 5G, IT infrastrukturu a e-government.

Mezi širokou škálou digitálních nabídek jsou bezdrátové přístupové sítě nezbytností pro průmyslovou digitální transformaci mezi hlavními sektory, včetně vlády, školství, zdravotnictví a podnikání. Produkt WA7638 podnikové třídy s umělou inteligencí Wi-Fi 7 společnosti H3C získal hlavní cenu Interop Tokyo 2022 Best of Show Award. WA7638, postavený na vlastních technologiích iRadio, iStation, iEdge a iHeal, poskytuje přenosovou rychlost až 18,44 Gbps, udržuje latenci sítě do 5 milisekund (ms) a může podporovat více než 400 souběžných uživatelů. Produkt také zvyšuje využití kanálů o 56 %, efektivitu přístupu k terminálům o 33 % a počet přenosových kanálů o 220 %, čímž zkracuje celkový čas potřebný na provoz a údržbu (O&M) o 30 %. Přístupové body Wi-Fi 7 společnosti H3C slouží jako klíčová součást jejích klíčových řešení založených na scénářích zaměřených na mezinárodní trh, včetně Synergy Working, Innovative Education, Efficient Healthcare atd., a zároveň vytvářejí pevnou a spolehlivou síťovou základnu pro usnadnění digitální transformace těchto zařízení. průmysl v Japonsko.

Konvergovaný switch router H3C S12500R 400G byl nominován na cenu Best of Show na Interop Tokyo 2022

Konvergovaný switch router H3C S12500R 400G byl nominován na cenu Best of Show na Interop Tokyo 2022

Mezitím se H3C S12500R 400G Switching Router dostal do užšího výběru na cenu Best of Show. Díky skvělým výhodám, jako je stabilita, škálovatelnost, vysoký výkon a udržitelnost, produkt přináší kvalitní zkušenosti do mnoha scénářů, včetně páteřních sítí operátorů, cloud computingu prostřednictvím sítě pro propojení datových center (DCI) a také datových center na vládní a podnikové úrovni, které dále demonstruje vedoucí roli H3C v oblasti sítí datových center.

Pomáháme digitální transformaci napříč všemi sektory Japonsko

H3C na Interop Tokyo 2022 představuje nové digitální a inteligentní produkty

H3C na Interop Tokyo 2022 představuje nové digitální a inteligentní produkty

H3C na Interop Tokyo 2022 představuje nové digitální a inteligentní produkty

H3C na Interop Tokyo 2022 představuje nové digitální a inteligentní produkty

japonské příznivé politiky a přísné požadavky na kvalitu pro nabídku produktů obrovské příležitosti pro špičkové světové digitální poskytovatele. Díky svým sofistikovaným technologiím, špičkovým nabídkám a řešením založeným na scénářích šitých na míru konkrétním průmyslovým odvětvím, spolu s vynikajícími službami v poskytování služeb, sehrála společnost H3C ve spolupráci s místními zákazníky a partnery klíčovou roli při urychlení digitalizace země. Nejpozoruhodnější byly důležité průlomy společnosti v poskytování řešení vzdělávacím institucím, lékařským službám a telekomunikačním společnostem spolu s podnikovými řešeními pro podniky. Na akci společnost H3C vystavila výkonné portfolio digitálních produktů a řešení zahrnujících čtyři hlavní segmenty: Všudypřítomná síť, Inteligentní připojení, Cloud a platformy AI a také produkty DC/ISP.

Navzdory probíhající pandemii japonský digitální trh prosperuje, protože nové způsoby práce, jako je práce na dálku, se staly široce akceptovanými, což zdůrazňuje neodmyslitelnou naléhavou poptávku země po digitální transformaci. Cloudnet jako jádro řešení Synergy Working společnosti H3C umožňuje jednotnou správu více sítí prostřednictvím inteligentní cloudové O&M platformy, která na akci vzbudila velkou pozornost. Silný provoz bezdrátové sítě a inteligentní cloudové O&M možnosti mohou podporovat přístup z více zařízení a optimalizovat výkon kancelářských sítí, efektivně řešit problémy, jako jsou zpoždění sítě ve scénářích vzdálené kanceláře, a zároveň zlepšit celkovou efektivitu kanceláře.

Kromě toho bylo úspěšně použito řešení H3C Innovative Education, které konverguje Cloudnet a další produkty a řešení. japonské Iniciativa GIGA School, která poskytuje snadno ovladatelné, vysokorychlostní a zabezpečené sítě kampusů pro místní základní a střední školy. Díky využití řešení Cloudnet jsou místní školské úřady schopny integrovat správu kabelových a bezdrátových sítí z více škol prostřednictvím jediné inteligentní cloudové O&M platformy, což výrazně snižuje čas a náklady na údržbu a zlepšuje efektivitu správy sítě ve vzdělávacích scénářích.

Společnost H3C zároveň vyvinula nový a konvergovaný model, který umožňuje jejímu řešení Efficient Healthcare podpořit digitalizaci velkých měst po celém světě. Japonsko v postpandemické éře centralizací správy úložišť a provozu a provozu při současné integraci stávajících síťových zdrojů. Model integruje své řešení HCI (postavené na konvergované infrastruktuře UIS) a cloudové desktopové řešení Workspace (postavené na hybridní infrastruktuře VDI, IDV a VOI).

Utváření digitální budoucnosti prostřednictvím řady kompletních produktů a digitálních řešení

Mezi předváděnými produkty zahrnuje řada nabídek H3C DC/ISP přední světový směrovač CR16000-MB pro operátory, přepínací směrovač S12508CR a server R4900 G5 nové generace. Portfolio produktů dokáže flexibilně zpracovávat a optimalizovat konfiguraci sítě, což umožňuje ultra-vysoký provoz s nízkou latencí, s výhodou snížených provozních nákladů.

Největším vrcholem Interopu je ShowNet, kde mají vystavovatelé mimořádnou příležitost předvést své vlastní digitální produkty a řešení vytvořením sítě stánků. Na letošní akci se H3C spojila se společnostmi Cisco, Juniper a dalšími dodavateli ICT s cílem vybudovat chytrou síť integrující data a bezdrátový přístup v celé výstavní ploše. Nasazení řadičů H3C WX1840H, vícerychlostních PoE přepínačů S6520X-SI, bezdrátových přístupových bodů WA6638 WiFi6, hyperkonvergované infrastruktury UIS3000 G5, přepínačů S9820 a dalších produktů datových center zajistilo stabilitu a plynulost sítě. Je pozoruhodné, že organizátoři společnosti Interop byli ohromeni produktem H3C AP WA6638 pro jeho kompaktní velikost a flexibilní instalaci. Nejvíce se také používal při budování výstavní sítě.

Angažovanost a ocenění společnosti H3C na Interop Tokyo 2022 není jen demonstrací její oddanosti japonskému trhu ICT, ale také klíčovým krokem při předvádění jejích nejnovějších digitálních úspěchů na zámořských trzích. Společnost H3C bude neustále přispívat ke globální digitální transformaci optimalizací své zahraniční strategie a zvyšováním povědomí o značce a jejím působení na mezinárodním trhu.

ZDROJ H3C

podobné příspěvky

Schreibe einen Kommentar