Jak zjistit podvodné recenze kreditních karet. Vidíme tě

28
Jak zjistit podvodné recenze kreditních karet.  Vidíme tě
Žena při pohledu na notebook se skeptickým výrazem.

Zdroj obrázků: Getty Images

Pokud víte, co hledat, můžete se vyhnout podvodným recenzím kreditních karet.


Klíčové body

  • Recenze kreditních karet vás mohou poučit o funkcích a výhodách kreditní karty.
  • Ne všechny úvěrové recenze jsou však spolehlivé.
  • Zjistěte, jak rozpoznat pochybnou recenzi kreditní karty.

Čtení recenzí kreditních karet je skvělý způsob, jak se dozvědět více o kreditních kartách, abyste pochopili jejich výhody a nevýhody. Pokud před získáním další kreditní karty nezkoumáte možnosti karty, můžete skončit s kartou, která pro vás není vhodná.

Ne všechny recenze kreditních karet na webu jsou však spolehlivé. Při zkoumání možností kreditních karet se můžete setkat s podvodnými recenzemi. Nejste si jisti, zda lze recenzi věřit? Zde jsou tři varovné signály, které mohou naznačovat, že recenze je nedůvěryhodná.

1. Recenze je přehnaně pozitivní

Když se podíváte na recenze kreditních karet, ujistěte se, že pokrývají dobré i špatné stránky. Žádná kreditní karta není dokonalá a většina karet bude mít některé funkce, které by mohly být lepší.

Budete si chtít přečíst recenze, které podrobně pojednávají o kartě, abyste získali přesný pohled na to, jak kreditní karta funguje a zda bude fungovat pro vaše finanční cíle. Znalost výhod a nevýhod každé karty vám pomůže vybrat si mezi více možnostmi karet.

Pokud webová stránka pro hodnocení kreditních karet uvádí pouze dobré části kreditní karty, měli byste být opatrní.

2. Webové stránky nejsou spolehlivé ani důvěryhodné

Webové stránky osobních financí může vytvořit kdokoli. Když budete hledat recenze kreditních karet, ujistěte se, že se rozhodnete číst recenze od renomovaných značek. Díky tomu si můžete být jisti, že získáváte přesné, spolehlivé a důvěryhodné informace.

Podvodný web může propagovat informace, které nejsou pravdivé – a pokud tomu věříte, můžete učinit rozhodnutí, které negativně ovlivní vaše osobní finance. Proveďte průzkum a navštivte důvěryhodné webové stránky.

Důvěryhodný web s finanční kontrolou vás přímo odkáže na stránku aplikace vydavatele kreditní karty. Pokud procházíte podvodným webem, můžete si všimnout, že odkazy vypadají pochybně. Vždy zkontrolujte odkazy, abyste se ujistili, že jsou legitimní.

Odkaz od podvodníka lze použít ke shromažďování osobních údajů – jako je vaše rodné číslo, adresa a další soukromé informace. Pokud plánujete žádat o kreditní karty, ujistěte se, že používáte renomované webové stránky s recenzemi. Jinak se můžete stát obětí podvodu.

Co hledat u kreditní karty

Pokud hledáte novou kreditní kartu, ať už ano budovat úvěr nebo získat hodnotné odměny, je třeba vzít v úvahu několik úvah.

Zde je několik věcí, které byste měli hledat při porovnávání možností kreditních karet:

poplatky: Zvažte všechny náklady spojené s používáním karty, jako je roční poplatek, poplatky za zahraniční transakce, poplatky za převod zůstatku a poplatky z prodlení.

úroková sazba: Vždy je nejlepší zaplatit celý zůstatek na kreditní kartě každý měsíc, abyste se vyhnuli vysokým úrokovým poplatkům. Pokud máte zůstatek, bude vám účtován úrok. Volba kreditní karty s nižší úrokovou sazbou je moudrá volba.

Bonusová nabídka: Mnoho kreditní karty odměn propagovat bonusové nabídky. Ujistěte se, že rozumíte požadavkům na získání nabídky, jako je minimální útrata a časový rozvrh útraty.

Jak se získávají odměny: Pokud chcete získat odměny, ujistěte se, že víte, jak karta získává odměny. Má karta útratové kategorie, nebo slibuje paušální odměny?

Jak uplatnit odměny: Budete chtít vědět, jak uplatnit body nebo míle, které získáte kreditní kartou. Některé programy odměn jsou flexibilnější než jiné.

Měli byste také vědět své kreditní skóre před podáním žádosti o kreditní kartu.

Proč je toto důležité? Některé karty jsou zaměřeny spíše na spotřebitele s omezeným úvěrem, zatímco jiné jsou pro žadatele s vynikajícím kreditním skóre.

Vědět, kde je váš kredit, může pomoci minimalizovat možnost zamítnutí během procesu žádosti.

Náš seznam nejlepší kreditní karty vám může pomoci najít další kreditní kartu.

Upozornění: nejvyšší cash back karta, jakou jsme nyní viděli, má 0% úvodní duben do roku 2023

Pokud používáte nesprávnou kreditní nebo debetní kartu, může vás to stát nemalé peníze. Náš odborník miluje tento top výběrkterý se vyznačuje 0% úvodním RPSN do roku 2023, šílenou sazbou cash back až 5% a to vše jaksi bez ročního poplatku.

Ve skutečnosti je tato karta tak dobrá, že ji náš odborník i osobně používá. Klikněte sem a přečtěte si naši úplnou recenzi zdarma a aplikujte za pouhé 2 minuty.

Přečtěte si naši bezplatnou recenzi

podobné příspěvky

Schreibe einen Kommentar