Larry Kudlow: Je Biden vážný ohledně zastavení rekordních cen plynu?

29
Larry Kudlow: Je Biden vážný ohledně zastavení rekordních cen plynu?

Je Joe Biden vůbec vážný ohledně zastavení rekordních cen plynu u čerpadla? Zde je vše, co potřebujete vědět.

Dnes ráno v 10:15, Sekretářka energie Jennifer Granholm Setkali se se sedmi hlavními generálními řediteli ropných společností. Ve 3:30 dnes odpoledne se prezident Joe Biden setkal v místnosti Bílého domu Roosevelt, aby hovořil o větrných mlýnech s vůdci práce, guvernéry a různými výrobci zelených větrných mlýnů.

Prezident Biden: A společně se chystáme postavit lepší Ameriku. Opravdu to myslím. Mám na mysli lepší Ameriku.

Počkej chvíli. Pojďme znovu hodit pásku. Odpolední setkání s prezidentem, šéfem, v Roosevelt Room, zasedání generálních ředitelů Energy Fosilních generálních ředitelů s Underbossem v energetickém oddělení. Co se děje s tímto obrázkem?

Granholmské setkání s vůdci ropného průmyslu považovalo za „konstruktivní“, ale žádné hlavní průlomy

Prezident Joe Biden hovoří v Bílém domě

Prezident Joe Biden hovoří o balíčku Covid-19 Reliéf ve státní jídelně Bílého domu v pondělí 15. března 2021 ve Washingtonu. ((AP Photo / Patrick Semansky) / AP obrázky)

Vzhledem k tomu, že strýc Joe je ve Washingtonu, ne Rehoboth Beach, mohl by sedět kolem stolu s lidmi, kteří by skutečně mohli vyřešit jeho problém s ropou a plynem? Ne, mnohem zábavnější mluvit větrné mlýny. Je to otázka priorit, že?

Mimochodem, jsem spolehlivě informován. Energetická generální ředitelé nevěděli o odpoledním setkání větrných mlýnů s šéfem. Takže si myslím, že to všechno říká.

Bidens tomu skutečně věří 5 $ benzín a olej ve výši 100 $ a 10% inflace bude vyřešen větrnými turbínami a solárními farmami. To není věda. To není zdravý rozum. Jedná se o levicovou ideologii, radikální posedlost klimatu a americký pracovní lidé budou i nadále trpět vysokými cenami potravin a potravin, spolu s pobuřujícími náklady na benzín a naftu.

Pokud by se prezident zúčastnil zasedání generálního ředitele ropy a plynu, mohlo by to být velmi důležité setkání, ale ne a nebylo to. Účastníci mi říkají, že to bylo zdvořilé a v tomto smyslu „konstruktivní“.

Přinejmenším Granholm neurazil generální ředitele tak, jak to má Biden, ale když hovořili o zádech v předpisech, omezeních, povolením, Jonesovi se změnily pro přepravu, dokonce i krátkodobé vzdání se příliš restriktivních environmentálních předpisů-na každé z nich-na každé z nich Body, které by zvýšily nabídku, a proto snížily cenu, nebyl tajemník energie schopen uspokojit obavy lidí z ropy.

Takže se nic nestalo a nic se nestane, kromě americké ekonomiky bude i nadále trpět spolu s americkou pracovní silou.

Power Grid v Texasu bude možná muset ponořit se do energetických rezerv, jak roste poptávka

V Bidenově přísné ideologii klimatu není dána žádná. Je držen jako rukojmí The Woke Greenies, odbory a někteří z jejich spojenců v dotace na obnovitelné paliva a daňové úvěrové hře.

Nechce dát palec fosilní paliva. Biden je zcela izolovaný. Myslím, že se bojí jít a čelit ropným lidem po jeho nedávných urážkách a očividným, faktickým, nesprávnosti.

V tiskové zprávě Energy Department se uvádí: „Tajemník objasnil, že administrativa se domnívá, že je nezbytné, aby společnosti přinesly dodávku online, aby do čerpadla získaly více plynu za nižší ceny.“

A jak přesně to mají dělat, když nemohou získat povolení k novému vrtání nebo rafinériím nebo potrubí? Jak přesně to mají dělat? Jak přesně se tyto ropné společnosti budou více produkovat energetickým oddělením paní Granholmové a ministerstva vnitra a EPA a Komise pro cenné papíry a burzy (která si myslí, že je to nyní Komise pro cenné papíry a životní prostředí), jak přesně tyto ropné společnosti budou produkovat více? Někdo mi to vysvětluje.

Mimochodem, pokud máte prezidenta a tajemníka energie mezi mnoha dalšími ve správě, kteří nám neustále říkají, že řešením zaznamenávání cen plynu je sluneční a větrné a větrné a větrné, a že politikou Ironclad je zrušit fosilní paliva, proč by tyto společnosti měly Namontujte nějaké rozsáhlé investiční kampaně, když vědí, že mohou být z tohoto fosilního podnikání úplně?

Koneckonců, kavalérie přichází a Kongres se chystá republikán letos v listopadu, ale Biden Bílý dům a výkonná pobočka mohou tyto předpisy proti fosilním palivům vydávat.

Stuart Varney: Bidenovo předsednictví selhalo

Tyto velké fosilní společnosti podávají zprávy svým akcionářům, kteří vlastní společnosti. Tito investoři budou chtít, aby management nasadil svůj kapitál do nejefektivnější a nejvyšší možné návratnosti.

Joe Biden jim říká: Neinvestujte do fosilních paliv, i když to bývalo vaše firma. Je konec. Je to dobré pro Rusko, které se nyní vrací k vrcholu předválečné produkce ropy, dobré pro Saudské, Íránce, Venezuelany, ale není to dobré pro americké společnosti.

Nemůžete si jen objednat více benzínu. Je tu proces s dlouhou dodací lhůtou a tento obchod SPR selhal.

Federální dovolená na dani z plynu je při příjezdu mrtvá. Benzínové slevy nějakého druhu jsou smíchem, takže prezident a jeho tajemník energie se právě rozhodli objednat generální ředitele. Pamatujete si neposkvrněnou inflaci? To je neposkvrněná rafinace.

Věřím Pánu ve všech věcech, ale není mi jasné, že bude magicky produkovat nové zásoby rafinovaného benzínu. To je trochu příliš pozemské a materiální, pro něj mám podezření.

Kliknutím sem získáte aplikaci Fox News

Poslední bod, nerozumím tomuto politice. Kdybych byl Joe Biden a v průzkumech veřejného mínění jsem byl absolutně zmatený a moje strana plaví k velké porážce voleb v rámci těchto greenistických politik, pravděpodobně bych se chtěl změnit, resetovat, ukázat flexibilitu, takže něco, co dělá spotřebitele,, takže spotřebitele dělá Motoristé a dělníci si myslí: „V Bílém domě je někdo, kdo má oči a uši“, ale ne, Bidens se zdvojnásobil nebo trojnásobný, stejná stará neúspěšná politika, ani jeden malý setkání a pozdravený šálek kávy s některými z největších amerických generálních ředitelů.

Jen na závěr: Jaký hrozný příběh.

Tento článek je upraven z úvodního komentáře Larryho Kudlowa k 23. červnu 2022, vydání „Kudlow“.

podobné příspěvky

Schreibe einen Kommentar