Modrý čip DeFi skáče loď z Etherea pro svou další verzi

23
Modrý čip DeFi skáče loď z Etherea pro svou další verzi

dydx, hlavní hráč v ekosystému Ethereum, skáče na loď, aby postavil svou čtvrtou verzi v dalším blockchainovém ekosystému spojeném s Cosmosem.

Proč na tom záleží: Ethereum je druhý největší blockchain na světě a je domovem všech protokolů decentralizovaného financování (DeFi). Skutečnost, že dydxJedna z aplikací DeFi blue chip, skok z lodi do Cosmosu je pro tento ekosystém velkou výhrou.

Řidičské novinky: dydx, výměna, oznámila ve středu že buduje svou další verzi pomocí Tendermintu a připojuje se k ekosystému blockchainů Cosmos.

Podle čísel: Cosmos je v současnosti 28. největším blockchainem podle tržní kapitalizace s 2,1 miliardami dolarů, podle CoinMarketCap.

Co říkají: „Po prozkoumání prostředí současných a nadcházejících blockchainových technologií jsme se rozhodli, že nám Cosmos umožní vybudovat nejlepší plně decentralizovaný protokol,“ napsala společnost ve svém oznámení.

V plevelu: dydx ve skutečnosti spustí samostatný blockchain, aby provozoval svou novou verzi, v souladu s étosem Cosmosu.

  • Cosmos funguje jako integrovaná síť toho, co nazývá „appchains“. Každá aplikace má svůj vlastní blockchain, který spolu snadno komunikuje.
  • Ethereum je naproti tomu jeden blockchain, který hostí mnoho aplikací.
  • Poznámka: Kdokoli může spustit blockchain Tendermint a integrovat svou aplikaci s širším ekosystémem Cosmos. Cosmos-Cap sleduje 40 různých aplikací, které již na Cosmosu běží.

Buď chytrý: Funkce, které nabízí dydx, jsou pro pokročilé obchodníky, jako jsou maržové a pákové obchody. Nabízí také trvalé trhy pro dlouhé a krátké pozice v mnoha aktivech.

Sečteno a podtrženo: Oznámení slibuje, že tento nový vývoj umožní aplikaci navýšit její propustnost na úroveň, které žádný jiný blockchain nebude schopen konkurovat.

podobné příspěvky

Schreibe einen Kommentar