Nejlepší národní banky | Kiplinger

13
Nejlepší národní banky |  Kiplinger

ZLATO: TD Banka

www.td.com

Proč vyhrál: Většina účtů TD má přiměřeně nízké požadavky na minimální zůstatek a funkce pro uspokojení různých zákazníků.

Vynikající účet: Beyond Checking nabízí několik výhod a tři způsoby, jak se vzdát měsíčního poplatku.

Kde to je: Více než 1 100 poboček v 15 východních státech a Washingtonu, DC Podmínky a sazby platí pro Delaware.

TD Bank se objevila mezi finalisty našich národních bank po celých šest let, kdy jsme sestavovali naše žebříčky, díky atraktivní sbírce účtů, které nevyžadují velké zůstatky, aby se vyhnuly měsíčním poplatkům. A TD zavádí změny ve svém programu přečerpání. Nyní můžete přečerpat svůj účet až o 50 $, aniž byste museli platit poplatek za přečerpání. Počínaje koncem letošního podzimu budou mít zákazníci 24 hodin na opravu přečerpání více než 50 USD a v případě přečerpání již nebudou platit poplatek za převod prostředků na šek ze záložního účtu.

Základní Kontrola pohodlí Účet se vzdává měsíčního poplatku ve výši 15 USD, pokud máte na účtu denní zůstatek pouze 100 USD nebo pokud je vám mezi 17 a 23 lety. Beyond Checking neúčtuje žádný měsíční poplatek, pokud máte alespoň 5 000 $ v měsíčních přímých vkladech, minimální denní zůstatek 2 500 $ na šeku nebo alespoň 25 000 $ na kombinovaných způsobilých vkladových účtech TD, domácích půjčkách a úvěrových linkách a hypotékách. Účet je dodáván s bezplatnými standardními šeky, peněžními příkazy, pokladními šeky a příchozími převody a ruší všechny poplatky za urychlené platby, jeden poplatek za odchozí převod za měsíc a dva poplatky za přečerpání za rok. Pokud si při kontrole ponecháte zůstatek 2 500 USD, TD proplatí poplatky, které si provozovatelé bankomatů účtují, když používáte stroje mimo síť. Zákazníkům Beyond Checking se upouští od měsíčních poplatků na všech spořicích a peněžních účtech TD.

Spořicí účty TD zahrnují Jednoduché úsporykterý přináší 0,02 % a neúčtuje měsíční poplatek 5 USD, pokud splníte jeden z několika požadavků, včetně udržování zůstatku 300 USD. Mimo úsporykterý je zdarma, pokud si ponecháte minimální zůstatek 20 000 $ nebo jej propojíte s účtem Beyond Checking nebo Relationship Checking, přináší až 0,05 % na zůstatcích 250 000 $ nebo více.

TD také nabízí dobře vybavený běžný účet pro osoby starší 60 let – více o něm a další možnosti spoření od TD naleznete na Nejlepší banky pro důchodce.

STŘÍBRNÁ: Banka PNC

www.pnc.com

Proč vyhrál: PNC nabízí výhody u všech svých balíčků účtů virtuální peněženky, které přicházejí s digitálními nástroji pro správu výdajů a úspor.

Vynikající účet: Přeskočení měsíčního poplatku je možné zvládnout pomocí základního kontrolního balíčku virtuální peněženky a přichází s refundací poplatku z bankomatu.

Kde to je: Téměř 2 700 poboček ve 28 státech – rozmístěných převážně ve východní polovině USA a Sun Belt – a ve Washingtonu, DC Podmínky a sazby platí pro Pittsburgh.

Nabídka účtů PNC se soustřeďuje na program virtuální peněženky, který spojuje běžný účet na výdaje pro každodenní transakce, běžný účet s rezervou pro odkládání prostředků na krátkodobé cíle a spořicí účet Growth pro dlouhodobější cíle. Základní Virtuální peněženka balíček se vzdává měsíčního poplatku ve výši 7 $, pokud máte měsíční přímý vklad alespoň 500 $ do Útraty nebo kombinovaný minimální zůstatek 500 $ v Útratě a rezervě, nebo pokud je vám 62 nebo více. Každý měsíc proplatí první dva poplatky PNC účtované při použití bankomatu mimo síť a také až 5 USD přirážky za bankomaty od jiných bank. Virtuální peněženka s výkonnostní útratou a Virtuální peněženka s výběrem výkonu vyžadovat vyšší přímé vklady nebo zůstatky, abyste přeskočili měsíční poplatek a měli více výhod, jako jsou bezplatné pokladní šeky a větší náhrada poplatků za bankomat.

Úrokové sazby na spořicích účtech PNC často závisí na tom, jaký máte balíček účtů, na vašem zůstatku a zda splňujete určité požadavky na aktivitu. The Premiéra peněžního trhu například vynáší 0,04 % ze zůstatků nižších než 1 milion USD pro zákazníky Performance Select, kteří provádějí alespoň pět transakcí debetními nebo kreditními kartami PNC měsíčně nebo mají měsíční přímé vklady 5 000 USD nebo více na svůj běžný účet Performance Select. Musíte propojit účet peněžního trhu s účtem Performance Select nebo udržovat průměrný měsíční zůstatek 5 000 USD, abyste se vyhnuli měsíčnímu poplatku 12 USD. PNC nabízí také základní spořicí účet a vkladové certifikáty.

BRONZ: Pátý třetí bank

www.53.com

Proč vyhrál: Za zmínku stojí jak základní, tak prémiový běžný účet.

Vynikající účty: Momentum Checking si neúčtuje žádný měsíční poplatek a Preferred Checking obsahuje spoustu výhod.

Kde to je: Téměř 1200 poboček v 11 středozápadních a jižních státech. Podmínky a sazby platí pro Cincinnati.

Fifth Third nabízí řadu běžných účtů a dva z nich vynikají nejvíce. Kontrola hybnosti neúčtuje si žádný měsíční poplatek, bez uvážení – což je rarita mezi účty větších bank – a ke své výplatě můžete přistupovat až o dva dny dříve, než je plánované datum platby. S Preferovaná kontrolaobejít měsíční poplatek 25 USD tím, že budete mít alespoň 100 000 USD v kombinaci na pátém třetím vkladovém a investičním účtu jednou za měsíc. Mezi výhody patří standardní šeky, notářské služby, peněžní poukázky, pokladní šeky, služby ochrany identity a malá bezpečnostní schránka. Měsíčně se proplácí až 10 příplatků za bankomaty mimo síť.

Spořicí účet, účet peněžního trhu a vkladové certifikáty patří mezi spořící možnosti. V poslední době se úrokové sazby většinou držely na 0,01 %, ačkoli 12měsíční propagační CD vyneslo 0,05 % (minimální vklad 5 000 USD).

Zejména v roce 2020 Úřad pro finanční ochranu spotřebitelů podal žalobu proti Fifth Third s tvrzením, že v předchozích letech banka mimo jiné otevřela neoprávněné vklady a účty kreditních karet na jména spotřebitelů. Pátá třetina říká, že se vypořádala s problémy, které vyvolaly žalobu, která prochází soudní cestou.

podobné příspěvky

Schreibe einen Kommentar