Obchodní zvěsti Jimmyho Garoppola: Proč by nejnovější aktualizace zranění mohla způsobit, že se trh s 49ers QB zahřeje

24
Obchodní zvěsti Jimmyho Garoppola: Proč by nejnovější aktualizace zranění mohla způsobit, že se trh s 49ers QB zahřeje

49ers vstoupili do offseason NFL 2022 s cílem vyměnit začínajícího quarterbacka Jimmyho Garoppola. Předpokládalo se, že to bez problémů zvládnou.

Očekávalo se, že Garoppolo bude horkým obchodním cílem druhé úrovně. Jakmile bylo rozhodnuto o budoucnosti hráčů jako Aaron Rodgers, Russell Wilson a Deshaun Watson, měl se stát jedním z hlavních cílů, které týmy, které potřebují quarterbacka, budou sledovat.

Tento zájem se však nikdy nerozvinul, protože Garoppolo měl krátce poté, co 49ers prohráli hru NFC Championship Game, na operaci házecího ramene. To způsobilo, že týmy napříč NFL se obávaly jeho získání.

IYER: Rozeberte možnosti 49ers s Jimmym Garoppolem

Jako takový, 49ers byli v držení vzor s 30-rok-starý quarterback. Nyní se zdá, že obchodní trh s Garoppolem by se mohl brzy znovu zahřát.

Jeremy Fowler z ESPN hlásí, že Garoppolo zůstává po návratu z operace ramene „v plánu“. To znamená, že by měl začít házet někdy na začátku července poté, co to nedokázal během své omluvené absence na červnových OTA.

Tak jako ESPN zprávy, je to dobrá zpráva pro obchodní hodnotu Garoppola. Proč? Protože týmy budou mít větší zájem o jeho získání, jakmile prokáže, že znovu umí házet a projít fyzickým výkonem.

VÍCE: George Kittle, Trey Lance se smějí představě, že QB ve druhém ročníku má problémy

Pokud se Garoppolův obchodní trh zahřeje, 49ers by ho mohli v krátké době vyměnit. San Francisco má Treye Lance, číslo 3 v draftu NFL 2021, připraveného převzít za něj a na pozici rozehrávače má spoustu hloubky.

Mezitím se očekává, že veterán Nate Sudfeld bude Lanceovou zálohou, pokud bude Garoppolo vyměněn. Tým má také Brocka Purdyho, který byl v draftu NFL 2022 Mr. Irelevant a sloužil by jako třetí varianta týmu.

Hlavní překážkou, před kterou 49ers stojí, je nalezení překupníka pro Garoppolovu smlouvu, která bude stát jakýkoli tým, který ho získá, 24,2 milionu dolarů. Nicméně je to poslední rok Garoppolovy dohody, takže potenciální nápadníci by mu mohli nabídnout prodloužení, aby uhradili tyto náklady a udrželi si ho déle než jednu sezónu.

Alespoň jeden tým, který potřebuje obránce, má dostatečný prostor potřebný k snadnému získání Garoppola. Panthers mají v limitu více než 25 milionů dolarů, takže Carolina by mohla pronásledovat Garoppola, pokud si nevěří v úřadujícího Sama Darnolda nebo nováčka Matta Corrala jako svého startéra.

podobné příspěvky

Schreibe einen Kommentar