Spad kryptografických miliardářů: Soupeři odsoudili Jonathana Jacksona za to, že neposkytl informace o osobních financích

33
Spad kryptografických miliardářů: Soupeři odsoudili Jonathana Jacksona za to, že neposkytl informace o osobních financích

Kandidát na primární volby Demokratické sněmovny Jonathan Jackson byl sestřelen dvěma hlavními rivaly, Aldem. Pat Dowell a státní senátorka Jacqueline Collinsová v pondělí za to, že nepodali požadované osobní finanční informace, a vyjádřili politování nad 500 065 dolary vynaloženými PAC kryptomiliardáře za jeho zvolení.

Sun-Times v neděli odhalil, jak Politický akční výbor „Chraňte naši budoucnost“ utrácí 914 944 dolarů ovlivnit výsledek tří primárek Demokratické sněmovny v Illinois ve stejnou dobu, miliardář financující PAC, Samuel Bankman-Fried, se snaží utvářet, jak Kongres reguluje průmysl digitálních aktiv.

Zatímco PAC Bankman-Frieda – daroval 23 milionů dolarů z 24 milionů, které vybral – prosazuje větší „připravenost na pandemii“, nelze ignorovat skutečnost, že před Kongresem má zásadní záležitosti týkající se politiky digitálních aktiv.

Dowell ve svém prohlášení uvedl, že Bankman-Fried „se snaží koupit si volby nákupem televizní reklamy za 500 000 dolarů na podporu Jacksona. Ještě než byly sečteny hlasy, Jackson už vyvěsil ceduli ‚Na prodej‘.

The Sun-Times odhaleno 2. června že Jackson nepodal zprávu nařízenou všem kandidátům do sněmovny, která podrobně popisuje příjem, majetek, půjčky a dluhy – ačkoli všichni jeho největší rivalové dodržovali zákon. Jackson řekl Sun-Times „to je nedopatření a chyba, kterou jsem nepodal“ a „naprosto“ své podání předloží.

V příběhu zveřejněném v neděli Sun-Times poznamenal, že Jackson má úzké osobní vazby na předsedkyni House Financial Services Rep. Maxine Waters, D-Kalifornie, a projevil zájem o tento výbor, pokud bude zvolen.

„Lidé potřebují vědět, kolik peněz má a jak vydělává,“ řekl Dowell.

Collins poznamenal, že Jackson půjčil na svou kampaň 50 000 dolarů, řekl: „Před dvěma týdny Jonathan Jackson tvrdil, že to bylo ‚nedopatrení a chyba‘, že jako kandidát do Kongresu nepodal federálně požadovanou zprávu o finančním odhalení. K dnešnímu dni stále nepožádal a voliči netuší, kde se berou desítky tisíc dolarů, které půjčil na svou kampaň. Jackson se musí řídit zákonem. Doba.“

V tuto chvíli Dowell v rozhovoru pro Sun-Times řekl: „Je to z jeho strany záměrné rozhodnutí nepodat žádost.“

Ve svém prohlášení Dowell řekla: „Voliči 1. Kongresového okrsku si zaslouží vůdce, kterému mohou důvěřovat, ne takového, který bude ovlivněn zájmy temných peněz. Jackson navíc odmítl podat své osobní finanční formuláře – voliči musí vědět, kdo další za něj platí. co skrývá? Naše volby nejsou na prodej. V Americe si voliči vybírají volené úředníky, nikoli miliardáře.“

Záležitost Jacksonova nezveřejnění byla obnovena poté, co Sun-Times informovaly, že v závěrečných dnech primárek – když Jacksonova kampaň chyběla v hotovosti – byla jeho kandidatura posílena vnější skupinou, která byla téměř zcela financovaná Bankman-Friedem.

Jacksonova stanoviska k regulaci digitálních aktiv a připravenosti na pandemii jsou v horní části sekcí jeho webových stránek.

Bankman-Fried je zakladatelem a generálním ředitelem FTX, mezinárodní burzy kryptoměn se sídlem v Nassau, hlavním městě Baham.

Řekl Collins. „Abychom přidali urážku zranění, Jackson dovolil miliardářům se zvláštními zájmy proniknout do této rasy navzdory tomu, že voličům namlouvá, že bude jejich hlasem v Kongresu. Ještě horší je, že Jackson předstírá, že jeho zadlužení vůči kryptomiliardáři Samuelu Bankman-Friedovi je kvůli tomu, že je nejlepším kandidátem na budoucí pandemii. A to navzdory skutečnosti, že Jacksonovo hlavní téma na jeho webových stránkách schvaluje zákon o regulaci kryptoměn, který se Bankman-Fried snaží prosadit v Kongresu. To není náhoda.“

Collinsová pokračovala ve svém prohlášení: „V okrese, který se po desetiletí potýká s ekonomickými deinvesticemi, nepotřebujeme kongresmana, který je oddán zvláštním finančním zájmům, ani kandidáta s odvahou vést kampaň za kryptoregulaci jako hlavní problém v našich komunitách. Jako bývalý předseda senátního výboru pro finanční instituce jsem bojoval za ochranu komunity před stejnými druhy zvláštních zájmů, které působí proti naší demokracii. Jsem jediný kandidát v závodě, který odmítl přijmout dary od korporací. V Kongresu.“

Zveřejnění osobních financí se liší od zpráv o financování kampaně podávaných FEC.

Kandidáti do Sněmovny reprezentantů jsou povinni podle federálního zákona o etice ve vládě z roku 1978 předkládat finanční údaje s podrobnými informacemi o zdrojích příjmů, závazcích a aktivech.

Toto je rozvíjející se příběh.

podobné příspěvky

Schreibe einen Kommentar