Zatímco dominance bitcoinů a etherea klesá, tržní kapitalizace Stablecoinů sklízí odměny – Trh aktualizuje zprávy o bitcoinech

22
Zatímco dominance bitcoinů a etherea klesá, tržní kapitalizace Stablecoinů sklízí odměny – Trh aktualizuje zprávy o bitcoinech

Během posledních 30 dnů opustilo kryptoekonomiku 285 miliard USD a hodnota bitcoinu v USD dosáhla 18. června roku 2022 minima na 17 593 USD za jednotku. Statistiky z minulého měsíce navíc ukazují, že dominance bitcoinu na trhu byla o 2,9 % vyšší a dominance etherea na trhu o 2,1 % vyšší. než je tomu dnes.

Dominance bitcoinů a etherea za poslední měsíc klesla

Trh s krypto-medvědy napáchal určité škody v ekonomice digitálních měn a mnozí se nadále ptají, zda bude masakr trhu pokračovat. Trh zažil krátké období konsolidace po posledním výprodeji, který trval BTC až na 17 593 $ za jednotku a ETH klesla na 877 $ za minci.

Zatímco dominance bitcoinů a etherea klesá, tržní kapitalizace Stablecoinů sklízejí odměny
Vizuál nejvyšší tržní kapitalizace mezi 13 385 krypto aktivy 28. června 2022.

U obou mincí bylo od minulého měsíce odstraněno značné množství fiatové hodnoty BTCa ETHod té doby se také snížila dominance na trhu. V době, kdy, BTC se obchodovala za 28 946 USD za jednotku 27. května 2022a ETH vyměnil ruce za 1 745 $ za jednotku.

v době psaní BTC vyměňuje ruce za něco málo nad 21 000 $ za jednotku ETH vymění za 1 221 $ za jednotku. BTC v ten den dominovala krypto ekonomice 1,25 bilionu dolarů o 43,9 %. ETH měl rating dominance 17,1 %. O 30 dní později to ukazují data BTCsoučasná dominance je 41 %, zatímco ETH řídí 15 % celé krypto ekonomiky.

Tether, USD mince a dominance BUSD se zvětšují

Upevnění stablecoinů (USDT) zachycuje 6,94 % čisté hodnoty ekonomiky digitální měny a usd coin (USDC) přikazuje 5,77 %. Tržní kapitalizace společnosti Tether od minulého měsíce vzrostla, když se v té době pohybovala kolem 5,72 %.

V polovině května představovala tržní kapitalizace USDC 3,77 % krypto ekonomiky. Stabilní coin BUSD vydaný Binance se rovnal 1,43 % krypto ekonomiky z hlediska dominance a dnes je to 1,8 %. Vlastně mezi USDTUSDC a BUSD, kombinované tržní kapitalizace se rovnají 14,51 %, což je jen kousek od ETHHodnocení dominance 14,7 %.

Zatímco BTC zaznamenala za posledních 24 hodin objem světového obchodu ve výši 18,7 miliardy dolarů a ETH zaznamenala 13,5 miliardy dolarů, celkový objem obchodu 32,2 miliardy dolarů je stále zastíněn USDTza poslední den 48,58 miliardy dolarů. Ze všech 24 hodin BTC obchodů, 60,62 % těchto bitcoinových obchodů je spárováno s tetherem (USDT).

S nižším hodnocením dominance pro oba BTC a ETHzdá se, že prodejci tíhnou ke stablecoinům. Tento trend naznačuje, že je možné, ale ne zaručené, že velkou část stablecoinových fondů tvoří lidé, kteří čekají na vedlejší koleji ETHa BTCoficiální dna.

Tagy v tomto příběhu

30denní statistiky, bitcoin, dominance bitcoinu, BTC, BTC dominance, BUSD, aktualizace kryptotrhu, Kryptoměny, Dominance, ETH, dominance ETH, Ethereum, Globální objem obchodu, Tržní kapitalizace, Aktualizace trhu, trhy, měsíční statistiky, Stablecoiny, Tether, USD mince, USDC, USDT, Objem obchodů USDT

Co si myslíte o tom, že hodnocení dominance bitcoinů a etherea za posledních 30 dní kleslo, zatímco tržní kapitalizace stablecoinů narostla? Dejte nám vědět, co si o tomto tématu myslíte v sekci komentářů níže.

Jamie Redman

Jamie Redman je vedoucím zpráv ve společnosti Bitcoin.com News a finančním technologickým novinářem žijícím na Floridě. Redman je aktivním členem kryptoměnové komunity od roku 2011. Má vášeň pro bitcoiny, open-source kód a decentralizované aplikace. Od září 2015 napsal Redman pro Bitcoin.com News více než 5 000 článků o rušivých protokolech, které se dnes objevují.
Obrazové kredity: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Zřeknutí se odpovědnosti: Tento článek slouží pouze pro informační účely. Nejedná se o přímou nabídku nebo žádost o nabídku ke koupi nebo prodeji, ani o doporučení či podporu jakýchkoli produktů, služeb nebo společností. Bitcoin.com neposkytuje investiční, daňové, právní ani účetní poradenství. Společnost ani autor nenesou přímou ani nepřímou odpovědnost za jakoukoli škodu nebo ztrátu způsobenou nebo údajnou způsobenou nebo v souvislosti s použitím nebo spoléháním se na jakýkoli obsah, zboží nebo služby uvedené v tomto článku.

podobné příspěvky

Schreibe einen Kommentar