ZPRÁVY Z AKCIOVÉHO TRHU: Akciové futures opatrné, zpráva o HDP splatná, ropa klesá

28
ZPRÁVY Z AKCIOVÉHO TRHU: Akciové futures opatrné, zpráva o HDP splatná, ropa klesá

Futures na akcie trhají před zprávou o HDP

Americké akciové futures se před zveřejněním klíčových ekonomických údajů obchodovaly trhaně. Očekává se, že ve středu ráno konečná revize hrubého domácího produktu za první čtvrtletí potvrdí větší propad americké ekonomiky než dřívější údaje.

pokračovat ve čtení

Aktualizace HDP, aby poskytla nové náznaky recese uprostřed prudce rostoucí inflace

Očekává se, že závěrečná revize hrubého domácího produktu za první čtvrtletí, která má být zveřejněna ve středu, potvrdí větší propad americké ekonomiky než dřívější údaje, a čerstvá data o HDP mohou podpořit názor, že recese buď probíhá, nebo se blíží.

pokračovat ve čtení

Ceny plynu nadále klesají

Cena galonu běžného benzínu klesla ve středu ráno na 4,868 dolaru, podle AAA. Cena v úterý byla 4,881 $. Plyn klesal 12 dní v řadě. Diesel také klesl na 5,780 USD z 5,787 USD.

Ropa praskne třídenní rally

Ceny ropy se ve středu ráno po třídenním oživení kvůli obavám o ekonomiku a zásoby ropy obchodovaly níže. USA West Texas Intermediate Ropa (WTI) se obchodovala za 111 dolarů za barel.

Ropa Brent se obchodovala za 113 dolarů za barel. Oba kontrakty v úterý vzrostly o více než 2 %, protože sankce vůči Rusku vyvolaly obavy o dodávky. Analytici varovali, že politické nepokoje v Ekvádoru a Libyi by mohly dále zpřísnit dodávky.

Údaje z American Petroleum Institute ukázaly, že zásoby benzínu a destilátů vzrostly, zatímco zásoby ropy v týdnu končícím 24. června klesly.

Skluz bitcoinů pokračuje

Bitcoin se obchoduje kolem 20 000 USD poté, co dva dny po sobě klesal. Kryptoměna prohrála více než 5 % v tomto období. Bitcoin se od počátku propadl o více než 36 % a meziročně klesl o více než 56 %. Je také o více než 70 % nižší ze svého historického maxima 67802,30 USD v listopadu. Ether se obchoduje kolem 1 100 USD a dogecoin je na 6 centech.

podobné příspěvky

Schreibe einen Kommentar